Püsimeik

PÜSIMEIK CONTURE ® MAKE-UP MEETODIL

www.long-time-liner.com

Juba 20 aastat on tuhanded vaimustunud kliendid tõdenud, et tüütu "minkimine" ja "meigieemaldamine" kuulub lõplikult minevikku. Tänapäeva moodne naine sooviks oma ilu eeliseid optiliselt esile tuua ilma iga päev kulukat meiki tarvitamata. Ilu peab olema loomulik, kuid ka samas lihtne saavutada.

Lihtsalt alati hea välja näha

"Long Time kontuurpliiats" on püsiv, kuid mitte lõplik meik, mis pleekub 2-4 aasta möödudes iseenesest loomulikul teel. Spetsiaalse Conture 2000 seadme abil viiakse hoolikalt mineraalidest koosnev värv naha pinnakihti. Kuna värvipigmendid sattuvad vaid naha pindmisesse kihti, ei teki reeglina paistetust. Värvipigmendid ja peenpigmenteerimisaparaat on kontrollitud ja sertifitseeritud ning vastavuses kõige karmimate registreerimisnõuetega DIN EN ISO 9001/DIN EN 46001 ja registreeritud ning tunnustatud vastavalt Euroopa direktiividele.

Kosmeetik-Linergist ®
Ilu küsimustes ja eriti kui on tegemist Conture make-upiga , usaldage vaid kogenud spetsialiste. Meie kosmeetik-linergist on saanud väljaõppe Saksamaal Long Time Liner® Conture® Make-up firmas ja osalenu mitmetel täiendkoolitustel nii Saksamaal kui ka  Šveitsis. Püsimeigiga tegelenud juba kümme aastat.

Silmakontuur

Silmakontuur muudab Teie silmad säravamaks ja annab neile rohkem läiget. Spetsiaalse värvipliiatsiga joonistatakse kõigepealt ideaalne kontuur ette, mis on selgitatud välja eelneva näo täpse mõõtmise teel. Nii võib enne lõplikku Conture®-Make-up-protseduuri teha suvaline arv korrektuure. Täpsel joonte kopeerimisel viiakse värvipigmendid peenpigmenteerimisaparaadi abil naha pindmisesse kihti, kus pole ei närve ega veresooni.

Huulekontuur

Protseduuri ajal tõstetakse esile huulte loomulikke kontuure. Kui soovitakse suurendada või korrigeerida huulte vormi, toonitatakse nahk huuleserva ja uue kontuuri vahel eritehnikat kasutades just huule püsivärvile vastavalt. 

Kulmud

Kulmud kasvavad tihti ebatasaseks ja õhukeseks. Kuna kulmukarvade iga on vaid umbes 4 nädalat, on värvimine sel puhul vaid lühiajaliseks lahenduseks. Siin pakub Conture®-Make-up ideaalse lahenduse: Eelnevalt täpselt väljamõõdetud kulmukaare võib üle joonistada erinevates värvitoonides, nii et see mõjuks päris loomulikuna - ja seda 2-4 aastaks. Siis hakkab värv loomulikult pleekima. 

Järelprotseduur

Esimesel 3-5 protseduurijärgsel päeval kaotab värvipigment 40% oma värvist. Juhul kui Teie make-up kontuurid tunduvad Teile liiga õrnad, võite Te vastavalt oma soovile kolme kuu vältel veelkord tasuta pigmenteerida lasta.

Eelised:

Conture® Make-up-iga olete igas elusituatsioonis kindel, et olete alati laitmatult mingitud. Ei laialivalgunud kontuurjooni silmade all ega huulepulga jälgi salvrätikul või klaasil - just hämmastav! Te olete iga päev samamoodi hästi mingitud - ja seda juba tõustes. Elegantselt kohevad kulmukarvakesed, ilmekalt mingitud silmad ja ilusad huuled - see hoiab kokku aega ja mittevajalikku vaeva. Ilus välimus, mis loob Teile kohe hea tuju ja tagab parema elukvaliteedi kogu päevaks.

Kas sportides, tööl või vabal ajal, meie makeup ei jäta Teid kunagi hätta. Ei mingit järelmeikimist - igas olukorras laitmatult ilus!

Lisaeeliseid :

  • Kui Te kannate prille ja Teil on nägemisest tingituna raske silmadele laitmatut make-upi kanda.

  • Kui Teie silmad on veidi vesised ja Teil on piin kulutada minuteid meikimise peale.

  • Kui Teie käed ei püsi paigal või värisevad ja Te ei ole tihti oma meikimistulemusega rahul


Olenevalt protseduuri ulatusest kestab pigmenteerimine 1 -4 tundi.

Protseduuri tingimused:

  • klient peab olema puhanud ja stressivaba

  • klient peab omama piisavalt aega

  • kliendi veres ei tohi olla alkoholi

  • kontaktläätste kandjad peaksid silmapiirkonna pigmenteerimiseks läätsed välja võtma.


PÜSIMEIK "TAVAMEETODIL"                                                                                                      
Silmade ülalaukontuur
128€
Silmade alalaukontuur 
96€
Silmade üla-ja alalaukontuur
192€
Kulmud
160€
Huulekontuur
160€
Huulekontuur varjutusega
192€
Hind sisaldab tasuta kordusprotseduuri kolme kuu vältel.
PÜSIMEIK "CONTURE MAKE-UP MEETODIL"
Kulmude conture make-up
192€

Soodushind 160€
Silmade ülalaukontuur
128€
Silmade alalaukontuur
96€
Silmade üla-ja alalaukontuur
192€
Huulekontuur
160€
Huulekontuur varjutusega
211€
Huulekontuur koos kogu huulepinna värvimisega
307€
Hind sisaldab tasuta kordusprotseduuri kolme kuu vältel.
Kontakt Kairi kairipaul@gmail.com