Tere! Olen massöör Katrin Lukk 👋

Kas soovid pääseda argirutiinist, unustada stress ja vabaneda lihaspingetest?

Pakun Meribella Ilusalongis tõeliselt lõõgastavat massaaži kasutades vaid kvaliteetseid, looduslikke ja ökoloogiliselt puhtaid tooteid.

Tagan täieliku lõõgastuse: soe hubane ruum, pehmed bambusrätikud ja mõnus muusika. Kasutan ainult naturaalseid looduslikke õlisid, mis hooldavad nahka ning põhjamaisest rapsivahast lõhnata küünlaid, mis on GMO-, allergia- ja tahmavabad.

Veidi minust: Olen Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli lõpetanud kutsetunnistusega massöör aastast 2013. Lisaks erinevatele massaažikoolitustele olen läbinud ka kinesioteipimise kursuse ja oman pikaajalist kogemust sundasendist tingitud lihaspingete leevendamisel, suures osas käte suremised, alaselja valud ja ka stress. Ligikaudu 5 aastat pakkusin massaaži erinevates erameditsiini- ja arstikeskustes.

Pakun Meribellas all välja toodud teenuseid. Broneeri aeg helistades mulle numbril 5200125 või saada kiri aadressile katrin@mudimudi.ee

Peatse kohtumiseni! 😊

Klassikaline massaaž - 30min 30€, 60min 40€, 90min 50€
Pehmete kudede sõtkumine, venitamine ja koputamine, et parandada vereringet, leevendada lihaspingeid ja soodustada lõdvestumist. See Rootsis süstematiseeritud ja üle maailma tavameditsiinis tunnustatud naha-, lihaskoe ja liigeste massaaž on aluseks enamikule teistele läänemaistele massaažiliikidele. Viiakse läbi massaažilaual otsekontaktis nahaga, kasutades vähest õli. Tehakse kogu kehale või keskendutakse ainult probleemsetele piirkondadele.

Ravimassaaž - 30min 30€, 60min 40€, 90min 50€
Eesmärk on leevendada konkreetseid terviseprobleeme, nagu lihaspinged, valu või liigeste jäikus, kasutades erinevaid massaažitehnikaid ja kohandatud lähenemist, vajadusel ka kreeme/salve või kinesioteipi.

Kupumassaaž - 30min 30€, 60min 40€, 90min 50€
Silikoonist kuppude abil tekitatakse nahale vaakum, stimuleerides seeläbi intensiivselt vereringet ja ainevahetust, leevendades lihaspingeid,siseorganeid ja soodustades keha loomulikku tervenemisprotsessi.

Tselluliidimassaaž - 30min 30€, 60min 40€, 90min 50€
Eesmärk on vähendada tselluliidi välimust, parandades vere-ja lümfiringet ning stimuleerides kudesid, et saavutada siledam ja pinguldatud nahk läbi erinevate tehnikate kombinatsiooni.

Aroomimassaaž - 30min 30€, 60min 40€, 90min 50€
Koos massaažiga kasutatakse erinevaid eeterlikke õlisid, pakkudes lõõgastust, stressileevendust ja tervendavat mõju nii füüsilisele kui ka vaimsele heaolule. Hea kingiidee!

Lümfimassaaž - 30min 30€, 60min 40€, 90min 50€
Õrn ja rahustav massaažitehnika, mis suurendab lümfivedeliku liikumist, tugevdades immuunsüsteemi ja aidates kehal eemaldada jääkaineid ja toksiine. Sobib hästi tursete korral ja kaalulangetajatele. Vajadusel kasutatakse ka kinesioloogilist teipimist.

Spordimassaaž - 30min 30€, 60min 40€, 90min 50€
Mõeldud sportlastele enne või pärast treeningut, et parandada jõudlust, vähendada vigastuste riski ja kiirendada taastumist. Lisaks võib kasutada ka kinesioloogilist teipimist.

Tai massaaž - 30min 30€, 60min 40€, 90min 50€
Tõhus Idamaade teraapia, kus läbi intensiivsete venituste, survepunktide aktiveerimise ja liigeste manipuleerimise püütakse tasakaalustada keha, leevendada lihaspingeid ning parandada füüsilist ja emotsionaalset heaolu. Viiakse läbi matil läbi mugavate riiete.

Leia mind ka: mudimudi.ee