BDR - Beauty Defect Repair
BDR (Beauty Defect Repair)  on juhtiv mitte-kirurgiline näohooldussüsteem Saksamaalt, mis on peensusteni välja töötatud 35 aasta jooksul. BDR on kasutusel ilukliinikutes ja salongides üle maailma. BDR hooldustes on kasutuses ainult kliiniliselt tõestatud tehnoloogiad, mis stimuleerivad naha enda paranemisvõimet tekitamata sealjuures ebamugavustunnet ja võimaldavad jätkata pärast hooldust oma tavapärast rutiini.

BDR kombineeritud teraapia taastab näonahka kui tervikut. Ühte protseduuri saab maksimaalselt järjestada:
* naha keemilise-bioloogilise koorimise
* mikrolihvimise või sügavama dermabrasiooni
* mehaaniline mesoteraapia – stimulatsiooni (microneedling)
* tsirkulatsiooni ja/või pumplümfimassaaži
* valgusteraapia
* naha tervisele ja ilule suunatud dermatseutiline aktiivhoolduse.

Kõik aparaadi juures kasutatavad otsikud on ühekordsed ja steriilsed.

Mikrolihvimise ehk micropeel
  hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. Nii valmistatakse nahk ette põhieesmärgiks – vajalike toitainete imendumise tõhustamiseks naha sügavamatesse kihtidesse.
Dermabrasioon ehk profipeel  on intensiivsem kui mikrolihvimine ja jõuab naha dermani. Toimib nagu micropeel, kuid lisaks tasandab naha pinda ja ahendab poore.
Mesoteraapia ehk  dermalift stimuleerib nahka läbi nõelakeste vertikaalse ja täpselt mõõdetud liikumise ja on nahale väga hästi talutav ja mitte traumeeriv. Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete – paraneb stimulatsioon kollageen-elastiinkiudude sünteesile ja naharakkude jagunemisele.
Tsirkulatsiooni massaaž vähendab lihaspingeid, lõõgastab ja stimuleerib lihastes verevarustust. Pumplümfimassaaži eesmärgiks on toksiinide eemaldamine, tursete alandamine, taastumis- ja paranemisprotsesside kiirendamine.

Protseduur sobib kõigile nahatüüpidele ja parandab naha seisundit paljude probleemide puhul:
pigmendilaigud, näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna kortsud ning miimilised jooned, vähenenud naha elastsus, aknearmid, rasune-, ebapuhas nahk, tuhm ja elutu jume. BDR hoolduseid saab teha aastaringselt.

kosmeetik Jane  tel: 5800 0012
rohkem infot kodulehel: www.cosmeta.ee

broneeri mugavalt hoolduse aeg siin