KOSMEETIK DEANA

RENOPHASE NÄOHOOLITSUSED

Mehaaniline puhastus

1 h30€

Lõõgastav näohoolitsus massaažiga

1 h40€

Mehaaniline puhastus massaažiga

1,5 h50€

Ravihooldus aktiivainetega

1 h45€Mandelic peeling- 40%-line mandelhape, pleegitab pigmendi laike, ergutab kollageenvalku ja eemaldab põletikulised kühmud nahalt

Gluconolactone peeling- Niisutav koorimise protseduur (roosuhkruhappe ja piimasuhkru hape). Glükonolaktoonil on ülitugev põletikuvastane ja keratolüütiline toime probleemsele nahale. Aitab pehmendada, rahustada, kompenseerida niiskuse kadu ja taastada noorusliku sära nahal.

Särapeeling- Juba ühekordne protseduur tagab näonahale värskuse, pleegitab ja niisutab nahka, ahendab poore, stimuleerib naha ainevahetuse protsesse, tagab tõstva efekti.

Keratoreguleeriv peeling- Programm on mõeldud kroonilise rasunäärme põletikuga nahale. Piiling toimib põletikuvastaselt, stimuleerib naha taastumise protsesse, eemaldab lühikese ajaga akne järgselt tekkinud paisu nähud, ahendab laienenud poore.       


Ravihooldus aktiivainetega kuurina 6x (hind kehtib kuuri välja ostmisel)


210€

Ravihooldus aktiivainete ja massaažiga

1,5 h50€

Trimmiv näohoolitsus näolihaste treenimisega, (vajadusel mehaaniline puhastus), lifting massaaž (50 min)

kokku kuni 2 h60€

Luksuslikult lõõgastav trimmiv hoolitsus näolihaste treenimisega – „Tere tulemast massaaž seljale“ (vajadusel mehaaniline puhastus), lifting massaaž (50 min), peamassaaž, kätemassaaž koos parafiiniga

kokku kuni 2,5 h
80€Hoolitsus näolihaste treenimisega on ülim ja täielik vananemisvastane hooldus, efektiivseim hooldus küpsele nahale. Hoolduse käigus toniseeritakse, pinguldatakse, trimmitakse, tõstetakse ning tugevdatakse näolihaseid ühtlustades samal ajal naha jumet ning võimendades naha loomulikku sära.Põhjalikum ja näonaha jaoks mängulisem kui tavalised näohooldused. Vastavalt kliendi näonaha ja näolihaste olukorrale valitakse vajalikud seerumid, maskid ja massaažitehnikad. Pinguldav massaaž peatab vananemisprotsesse kõigis kolmes (derma, hüpo- ja epidermis) nahakihis kuni epidermiseni. Terve keha vananemisprotsesse peatada ei saa, kuid näo puhul saame lükata vananemisilmingute ilmnemist hilisemaks. Väga tugev lifting-massaaž toimub kolmel tasandil. Töötamise tasand valitakse vastavalt sellele, milline on lihase olukord ja kuidas soovitatakse seda mõjutada.


Värskendav näohoolitsus väsinud ja jumetule nahale

3030€

Konsultatsioon ja raviplaani koostamine koos värskendava näohoolitsusega

30 min30€ANESI NÄOHOOLITSUS

Ultrahelipuhastus (vajadusel mehaaniline puhastus)

1,5 h40€KULMUDE DISAINIMINE

Kulmude (henna värv)  ja ripsmete värvimine + korrigeerimine või modelleerimine


20€

Kulmude värvimine (henna värv) ja modelleerimine


20€

Kulmude värvimine (henna värv) ja korrigeerimine


15€

Kulmude 3D hooldus (1. kord, vahatamine, niiditamine, korrigeerimine, kulmude mõõtmine, värvimine ja vajadusel pikendamine ning näpunäited edasiseks hoolduseks)

1 h30€

Kulmude 3D järelhooldus


15-20€

Kulmude pikendamine


30€Kosmeetik Deana Markson tel. 55641100

Registrikood: 12930773